UUDISED

Ustervalli patendivolinikud esinesid veebiseminaril „Intellektuaalomand ja ettevõtlus“

30. septembril 2020 toimus taas ettevõtlusega seotud intellektuaalomandi küsimusi käsitlev veebiseminar, mille läbiviijateks olid Ustervalli patendivolinikud Sirje Kahu ja Kadri Aua. Seminari korraldajaks oli Eesti ülikoolide ja teadusasutuste koostöövõrgustik Adapter.

Seminaril keskenduti patenteerimise strateegiatele ja selgitati Euroopa patendi ning tulevase ühtse toimega Euroopa patendi erinevusi. Samuti käsitleti autoriõiguste temaatikat, isiklike ja varaliste õiguste kuuluvust tööandja-töövõtja suhetes ning T&A ja ettevõtete koostöös.  Osalejad said soovitusi, millistes intellektuaalomandi küsimustes tuleb kokku leppida nii T&A koostööd, töösuhteid kui töövõttu puudutavates lepingutes.

Loe lisaks

Ustervalli patendivolinikud esinesid intellektuaalse omandi veebiseminari

27. mail 2020 viisid Ustervalli patendivolinikud Sirje Kahu ja Kadri Aua läbi intellektuaalse omandi veebiseminari koostöös Eesti Ülikoolide ja teadusasutuste koostöövõrgustikuga ADAPTER.
Intellektuaalse omandi veebiseminari jagasid Ustervalli patendivolinikud ettevõtjatele praktilist infot selle kohta, mida kaitstakse intellektuaalse omandiga, milline on intellektuaalsest omandist tulenev potentsiaal äri kasvuks ja millised on võimalikud intellektuaalsest omandist tulenevad riskid, kuidas luua endale intellektuaalse omandiga rohkem väärtust, kuidas valida endale tugev kaubamärk ning kuidas korraldada oma kaubamärgiportfelli pidades silmas Brextit.   
https://www.facebook.com/adapter.ee/posts/937837573321238

Loe lisaks